Alüminyum Profil Fiyatları

Profil sektörüne farklı bir bakış açısı getiren alüminyum profil, parlaklığı ve özel alaşımı sayesinde zarif ve dekoratif ürünlerin imalatında kullanılır. Mobilyaları süslemek için kullanılan alüminyum, levha olarak kullanıldığı gibi stor perde, zebra perde ve rustik perde profili olarak da imal edilir. Firmamız 25 yıldır perde üretim hayatında kaliteyi benimsemiş ve müşteri dostu çalışmalar yapmıştır.


2005 yılında Alüminyum sektöründe de kaliteli ürünleri ve çalışma sistemiyle müşterilerinin beğenisini ve takdirini kazanmıştır. Firmamızın işletme içinde faaliyet alanı olarak hammadde stok bölümü bulunmakta, çalışma ekipmanları olarak ekstrüzyon biyet tavlama fırını, termikleme fırını, 5 inçlik ekstrüzyon presi, boy kesim testeresi, konveyör hattı, elektrostatik toz boya tesisi ile ambalajlama, teslimat ve stok hizmetleri mevcuttur.

Alüminyum Ürünlerinde Kalite
Firmamız alüminyum ürünleri pazarlamasında nitelikli hizmetleriyle yer edinmektedir. Ankara ili Kahramankazan ilçesinde Türkiye genelinde alüminyum profil satışı yapmaktayız. Her türlü üretim faaliyetlerinizde kullanmak için firmamızdan alüminyum profili siparişi verebilir, uygun fiyatlı alüminyum profil satın alabilirsiniz.

Alüminyum Profil İhtiyaçlarınız
Alüminyum profil ihtiyaçlarınız için firmamızdan ürün siparişi verebilirsiniz. Satın almak istediğiniz alüminyum profilleri sitemizden inceleyebilir,
0312 394 00 21 nolu hattımızdan ürün siparişi verebilirsiniz. Kaliteli alüminyum profil ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek için bilgi@ozakaluminyum.com adresimizden online olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Dolgun stoklu ürünlerimizden ihtiyaç duyduğunuz her an sipariş verebilir, kısa sürede teslimat yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Silüet perde, dikey perde, katlanır perde profilleri ile hastane ray profilleri ve briz çubuk profilleri ihtiyaçlarınızda firmamızdan en kaliteli ürünleri en uygun fiyat güvencesinde satın alabilirsiniz. Çalışma sistemimiz, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için telefon numaramız ve e posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Alüminyum Profil İhtiyacınızmı Var?