hakkımızda

Kalite Standartları

ISO 9001 : 2008

Kalite, işimizin temelidir. ISO 9001:2008 standartlarına uygunluğumuzla gurur duyuyor ve sürekli olarak ürünlerimizi ve süreçlerimizi iyileştirmek için çaba sarf ediyoruz.

ISO 9001 : 2008

ISO 9001:2008 sertifikamızla iş süreçlerimizi standartlara uygun şekilde yönetiyor, kalitemizi sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini sağlıyoruz

TSE

Türk Standartları Enstitüsü'nden alınan TSE belgemizle ürünlerimizi standartlara uygun ve güvenilir bir şekilde üretiyoruz

12.000 m2 kapalı alanda, Alüminyum Ekstrüzyon Profil imalatı yapmaktayız.

Özak Alüminyum ailesi olarak sadece ekstrüzyon profilleri üretmiyor, aynı zamanda sektörün geleceği açısından büyük önem taşıyan çözümlemeler de sunuyoruz.

0

Yıllık Tecrübe

0 ton

Yıllık Üretim Kapasitesi

0 +

Ülkeye İhracaat

Perde sektöründeki 25 yıllık hizmet ve tecrübemizi 2012 yılında kurduğumuz ÖZAK ALÜMİNYUM’umuzla taçlandırdık.

 

Ankara’nın Kahraman Kazan ili Saray sanayi bölgesinde 5000 m2 kapalı alanda alüminyum ekstrüzyon profil imalatı yapmaktayız. Yıllık 3000 ton kapasitemiz var. Üretimimizin önemli bir kısmını yurt dışına ihraç ediyoruz. Firmamız gelişen teknolojiyle birlikte artan müşteri beklentilerini karşılamak için profesyonel kadrosu ve kadrosuyla sürekli gelişmeye devam etmektedir.

 

ISO 2001:2008 ve TSE Kalite Belgeli Özak Alüminyum, kaliteli ürün yelpazesiyle sektörün önemli firmalarından biri haline gelmiştir. Alüminyum ekstrüzyon profil üretim tesisimizde perde profilleri, mobilya profilleri, doğalgaz profilleri, ızgara profilleri, sanayi profilleri, cam balkon profilleri üretimine devam edilmektedir. Hammadde girişinden sevkiyat sürecine kadar her aşama, profesyonel standartlar ve dünya standartlarına uygun olarak çevre dostu bir yaklaşımla kontrol edilmektedir. Geniş kalıp arşivimizin yanı sıra müşterilerimize özel kalıp tasarımları da yapmaktayız.

 

Ayrıca hammadde stok alanımız, ekstrüzyon kütük tav fırını, 5 inç ekstrüzyon presi, konveyör hattı, boy kesme testeresi, ısıtma fırını, elektrostatik toz boya tesisi, paketleme, sevkiyat ve stok alanlarımız bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimizin beklentilerine daha iyi cevap verebilmek için çaba harcıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, tüm yatırımlarımızı istikrarlı ve insani hale getiriyoruz.

 

Özak Alüminyum olarak ekstrüzyon profil ürettiğimiz kadar çözüm de üretiyoruz.

 

Hedefimiz; Her zaman yeniliklere açık olan profil bölümünde başarıyı hedefleyen bir takım ruhuyla çalışarak alüminyum sektöründe gelişen teknolojiler doğrultusunda en etkili ürünleri sunmaktadır.