Hastane Askı Ray Profilleri

    Kodu Profil Adı Profil Ağırlığı
2087 Hastane Rayı 296 gr / m
2088 Hastane iç Askı Borusu 145 gr / m
2089 Hastane Dış Askı Borusu 400 gr / m
2187 Düz Hastane Rayı 284 gr / m
3091 Hastane Küçük Askı Borusu 165 gr / m
3092 Hastane Büyük Askı Borusu 329 gr / m

Özak Alüminyum Ekstrüzyon- Hastane Ray

Hastanelerin ve çeşitli sağlık kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu birçok tıbbi ve medikal malzeme vardır. Söz konusu olan bu ürünlerin üretildiği ve satışa sunulduğu yerler bu nedenden dolayı birçok sağlık kuruluşu ve hastane tarafından tercih ediliyor. Bu konuda aslında bir inşaat veya içyapı malzemesi olan askı profilleri vardır. Bu askı profilleri birçok yerde kullanılsa da hastane de kullanılan askı ray profillerini firma olarak üretiyor ve satışa sunuyoruz.

Alüminyum Hastane Ray Profilleri Ürünleri

Hastane ürünleri arasında yer alan bu askı ray ürünleri oldukça kullanışlıdır. Sadece kullanışlı olması bu ürünlerin firmamız tarafından satışa sunulmasının nedeni değildir. Aynı zamanda kullanışlı olması ve hastane koşullarında kullanılmaya elverişli olması söz konusu bu ürünün kullanılmasını ve satın alınmasını sıklaştıran etmenler arasında yer alıyor. Pek tabi firmamız tarafından satışı yapılan bu ürünlerin birçok farklı çeşidi de vardır.

Alüminyum Askı Ray Profilleri

Hastane Askı Ray Alüminyum Profilleri ürünleri sahip oldukları birçok özelliğe göre farklılık arz edebilir. Bu farklılıklarının en önemli faktörleri profil, kod ve ağırlıklarıdır. Bütün bu özellikleri farklı olan ve ağırlıkları ile beraber özellikle de profili farklı olan ürünlerin kullanım yerleri de farklı oluyor. Bu ürünler arasında;

  • Hastane rayı,
  • Hastane iç askı borusu,
  • Hastane dış askı borusu,
  • Düz hastane rayı,
  • Hastane küçük askı borusu

örnek olarak verilebilir. Bütün bu örnekleri ile ve çeşitliliği ile satışa sunduğumuz bu ürünleri siz de firma olarak veya kişisel ihtiyacınız için hemen kullanmaya ve satın almaya başlayabilirsiniz.

Uygun fiyata Kaliteli Alüminyum Profilleri

Kullanmış olduğunuz ürünlerin ve malzemelerin kaliteli olması kullanımınızı kolaylaştıracak ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Ancak özellikle de üretimini yaptığımız bu hastane askı ray ürünleri piyasada kaliteli olsa bile uygun fiyatlarda satışa sunulmuyor. Bu konuda sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde söz konusu bu kaliteli ürünlere uygun fiyatlarda ulaşmanızı sağlıyoruz. Siz de firmamızı tercih ederek bu konudaki ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Özak Alüminyu Ekstrüzyon Firma İle İletişim

Genellikle hastane askı ray ürünleri gibi alüminyum olan ürünlerin üretimini yapan firmamız ile istediğiniz zaman ve ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Sahip olduğumuz kaliteli üretim anlayışı ile satın almış olduğunuz ürünleri hem oldukça uygun fiyatlarda hem de oldukça kaliteli özelliklere sahip olarak size teslim ediyoruz. Bu konudaki hassasiyetimizi bilen birçok sağlık kuruluşu ve hastane ürünlerimizi tercih ederek firmamızdan bu konuda gerekli olan ihtiyaçlarının karşılanmasını talep ediyor.

Alüminyum Profil İhtiyaçlarınız
Alüminyum profil ihtiyaçlarınız için firmamızdan ürün siparişi verebilirsiniz. Satın almak istediğiniz alüminyum profilleri sitemizden inceleyebilir,
0312 394 00 21 nolu hattımızdan ürün siparişi verebilirsiniz. Kaliteli alüminyum profil ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek için bilgi@ozakaluminyum.com adresimizden online olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Alüminyum Profil İhtiyacınızmı Var?